NEOPLAN Cityliner - Tasarım

Muhteşem tasarımlı seyahat rehberiniz

Cityliner eşsiz bir profile sahiptir: Geleceğe yönelik, klasik, zarif. Belirgin tasarımı sayesinde adeta mükemmel bir seyahat rehberi. Bu lüks seyahat otobüsü yolcularınızı mest edecek!


Her zaman kabul gören bir model

Cityliner, sahip olduğu geniş cam ve boyalı yüzeyleri ile etkileyicidir. Tacını karakteristik cam tavan kısmı nedeniyle almıştır. Keskin hatlı tasarımı ve tipik ön korkuluğu ile tamamen kendine özgü bir görsel dinamizm sunar.

NEOPLAN tasarımcıları, görsel abartıdan ve tasarım aşırılıklarından bilinçli olarak özellikle kaçınmıştır.

Cityliner için yolcularınız her zaman odak noktasıdır. Grup olarak veya tek başına seyahat edenler, gençler veya en güzel yıllarında olanlar için: Bu lüks limuzin birinci sınıf bir seyahat konforu sunarak yolcularınızı şımartır.


Zamanın ötesinde zarif iç tasarımı ile tam bir görsel şölen

Ferah iç mekan neredeyse sınırsız bir görüş sağlayarak yolcularınızın seyahat boyunca geçtikleri yerlerdeki manzaraların keyfini çıkarmalarını sağlar. Cityliner iç ve dış tasarımı ile tam bir görsel şölen sunar.

Ferahlık, açıklık ve saydamlık özellikleri sayesinde tüm dikkatinizi yalnızca seyahatten zevk almaya harcamanızı sağlar. Kalkan cam tavanlar ve büyük pencereler ile seyahat boyunca geçilen yerlerdeki muhteşem manzaraların görülebilmesini sağlar.

Ayrıca yazları da her zaman serin kalır. Camlardaki enerji iletimi daha düşük olduğundan yolcularınız hiçbir zaman terlemez.


İyi düşünülmüş eksiksiz rahatlık konsepti

Cityliner sahip olduğu yüksek konfor özellikleri sayesinde seyahat halindeki yolcuları şımartır. Aracın yolcu bölümüne geniş kapı eşiklerinden geçilir. Ergonomik kıvrımlara sahip koltuklar sırtı destekler, böylece uzun seyahatler bile zevkli geçer.

Cityliner koridor yüksekliği yolcularınızın otobüs içinde ayakta rahat hareket edebilmelerini sağlar.

Emin ellerdeler: Yüksek, serbest askılı pandizotlar sayesinde el bagajınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Otobüs şirketi olarak, kaliteli malzemelerden üretilen iç donanım özelliklerinden istediğinizi seçebilirsiniz: Koltuk kılıfları, tavan ve zemin kaplamaları, deri donanım ve çok daha fazlası.