NEOPLAN Individual – Premium seyahat otobüsünüzün iç mimarı olunuz.

Seri üretim ürünler sizin ilginizi çekmiyor. Yolcularınızı sadece taşıma değil, aynı zamanda heyecanlandırmak da istiyorsunuz. Kendinizi geniş kitlelerden ayırmak istiyorsunuz - Ve bunu tüm duygulara hitap eden bir ambiyans içinde yapmak istiyorsunuz. İster VIP koltuklu lüks bir konferans salonunda veya özgün bir Lounge'da olsun, bunlar sizin ve müşterilerinizin kalitesi ile uyumlu olmalı. Bunun ötesinde benzersiz bir Infotainment sistemini bekliyor ve mükemmel bir yemekten ve birinci sınıf bir donanımdan vazgeçmek istemiyor musunuz?

Bu durumda NEOPLAN Individual ile tamamen kişisel isteklerinizi hedefe taşıyoruz. Otobüsünüze NEOPLAN Individual'ın çeşitli özel donanım paketleri benzersiz bir pırıltı kazandırınız. Bunları çok özel bir seyahat otobüsü için yapınız. Sürücüler ve yolcular çok etkileneceklerdir! NEOPLAN Individual donanım seçeneklerinin çeşitliliğini keşfediniz.

İsteğe göre birinci sınıf zenginleştirme

Özgün uyarlamalarla benzersizliği yakalamak.


 • İki renkli deri kaplama ve karbon kullanımı ile çok fonksiyonlu direksiyon simidi
 • Rahat biniş ve iniş: Ahşap veya karbon içeren paslanmaz çelikten küpeşteler ve tutamaklar
 • Giriş bölgesinde paslanmaz çelikten çıtalar

Sadece bir seyahat otobüsünden fazlası

Vizyonlar gerçekleşiyor. Yolculuğun nereye gideceğine siz karar veriniz.


 • Seçkin meşe ağacından tabana geniş ve rahat yerleştirilmiş 2+1 koltuk sıraları
 • Internet ve TV içeren inovatif multimedia çözümleri benzersiz bir ses kalitesi için özel bir ses konseptine sahiptir
 • Konforlu mutfaklar ve sıhhi tesisat
 • Laptop kullanımı için her koltukta elektrik bağlantısı

Pür lüks

Yolda daha fazla özgünlük mümkün değildir.


 • Kaydırılabilen konferans masalı VIP-Clublounge
 • Kahve otomatlı, buz dolaplı ve geniş depolama alanlı özel otobüs mutfağı
 • Tavan efekti ve çevre aydınlatması
 • Lüks tuvalet

Rüyalarınızı seyahate gönderiyoruz.

NEOPLAN Individual özel donanım paketleri müşterilerimizin fikirleri ve ihtiyaçları kadar benzersizdir. Herkesin odaklandığı nokta başkadır. Ancak beklentiler bir noktada birleşmektedir: Son ürün şık iç mimarisi ve özgün işlevselliği ile ikna edebilmelidir. Ürün zenginleştirme ile ilgili çeşitli olanakları keşfediniz ve bunları zevkinize göre kombine ediniz. İstek üzerine uzmanlarımız tarafından müşterilerimize, kendilerini hemen hemen sayısız kombinasyon olanakları içinde kaybolmamaları için derli toplu donanım önerilerinde bulunulmaktadır.

Kaliteli küçük, ayaküstü mutfaktan geniş çalışma alanlı ve kahve otomatlı lüks otobüs mutfağına kadar. Özel NEOPLAN Individual mutfakları ile otobüsünüze mutfak lezzetlerinin keyfini getiriniz.

Entegre VIP duygusu. NEOPLAN Individual size yolcu koltuklarında da şık özel donanımlar sunmaktadır. Rahat, ergonomik, konforlu deri koltuklar özgün tasarımı ile büyülüyor.

Son ayrıntıya kadar şık ve zarif. NEOPLAN Individual'ın sıhhi tesisatı seyahatlerinizde sıra dışı bir lüksü ve en üst düzey konforu sunmaktadır.

NEOPLAN Individual aydınlatma konseptleri ile tasarım ve özgünlük daima mükemmel bir biçimde hayata geçirilmektedir. Tavanda yıldızlı gökyüzü efektli aydınlatmadan yolcu bölümünde ayarlanabilen renk değiştirmeye kadar. Ekstra bir sınıfın ambiyansını yaşayın.

Dünya ile iletişimde. NEOPLAN Individual otobüsünüzü modern WLAN teknolojisi ile tüm dünya ile iletişime geçirir. İnovatif multimedia çözümleri ile en kaliteli bilgi ve eğlenceleri yaşarsınız.

Otobüsünüze çok özel bir karakter kazandırınız. Kişisel zenginleştirme olanakları ve rafine ayrıntılar ile premium otobüsünüzün daha da özgün görünmesini sağlayınız.

NEOPLAN Individual – Uzun yıllara dayanan bir geleneğin devamı

NEOPLAN markası daima müşterilerimizin isteklerine uyarlanmış inovasyon ve özgün tasarım anlamına gelmiştir. İhtiyaçlarınıza uygun komple taşıma çözümlerini sunmak en önemli hedefimizdir. Düşüncelerinize sınır koymayınız. Müşterilerimizin sıra dışı talepleri de bizi memnun etmektedir. Çünkü kendi Inhouse üretimimiz, sizinle birlikte bir kez de köşenin ötesinde görünmeyeni düşünmeye olanak sağlamaktadır. Yeni şeyler yaratmak. Ve bunu en yüksek düzeyde NEOPLAN kalite standardı ile.