NEOPLAN Tourliner - Tasarım

Estetik ve dinamik mükemmel biçimde birleştirilmiştir

Yeni Tourliner tasarımı kelimenin gerçek anlamı ile yol göstericidir. Aerodinamik ve kusursuz Sharp Cut tasarımı, rakipsiz düşük hava direnci ve özellikle keşfedilmiş araç içi ve ışık konsepti onu sadece son derece konforlu yapmakla kalmaz aynı zamanda özellikle ekonomik yapar.


Birinci sınıf konfor

Tourliner yolcuları için en yüksek konforu sunar ve onlara ilk andan itibaren rahatlık ve huzuru yaşatır. Güçlü kontrasta ve modern renk uyumuna sahip yeni renk konsepti ilk anda dinlendirici etkisini gösterir ve özellikle uyumlu bir alan hissi yaratır.

Büyük camları gündüzler için ışık girişini sağlar ve çevrenin daha büyük alandan seyredilebilmesini sağlar. Hava karardığında LED lambalı ışık konsepti dolaylı, tüm yüzeyli aydınlatma ile dinlendirici bir yolculuk sağlar.


Otobüse binin ve rahatlayın

Konforlu yolculuk için Tourliner yeni bir ölçüdür ve mükemmel atmosferi ile kişiyi tamamen etkiler.

Yeni, kullanımı kolay servis setleri hoş bir yolculuk havası sağlamaktadır: Dolaylı havalandırmaya entegre edilmişlerdir, kişisel olarak ayarlanabilir optimal bir hava sunarlar. Dolaylı, tüm yüzeyli LED aydınlatmaya sahip yeni ışık konsepti ilk anda kişiyi etkilemektedir ve özellikle hoş bir ambiyans yaratır.

Dayanaksız ayak tabanı yolculara sadece eşya rafına kolay ulaşım imkanı vermekle kalmaz aynı zamanda Tourliner'ı bir koltuk kaldıracı ve iki koltuk alanı ile birlikte engelsiz yapar.


En yüksek talepler için

Tourliner aracındaki tamamen yeni olan multimedya dünyası son derece özel bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır. Ayrı USB şarj istasyonu ve kişisel bilgileri çalıştırma olanağı dahil kişisel Infotainment eğlencesi sunmaktadır. Görüntü ve ses kalitesinde mükemmeldir ve sizi yeni Tourliner yolculuğunuzda hayallere daldırır.