NEOPLAN busworld 2019'da

NEOPLAN busworld'da: Büyüleyen seçkinlik

Mutluluğun doruklarına seyahat - NEOPLAN busworld 2019'da

Brüksel'deki busworld 2019'da zamanın ötesinde bir zarafete sahip NEOPLAN Tourliner ve NEOPLAN Cityliner seyahat otobüslerinin dünyanın en büyük seyahat ve hat otobüsleri ihtisas fuarında tüm ihtişamı ile parıldamasını görün: Benzersiz tasarım, en iyi malzemeler ve yenilikçi araç teknolojisi - işte bu NEOPLAN.

Birinci sınıf NEOPLAN seyahat otobüslerimiz yolcularınızın en özel taleplerini karşılar ve onlara unutulmaz bir seyahat deneyimi sunar. NEOPLAN – yolculuğunuzda görebileceğiniz en çekici manzara.


NEOPLAN ile büyüleyici seyahatler

busworld 2019'daki standımızı ziyaret edin ve seçkin NEOPLAN Skyliner ve NEOPLAN Tourliner seyahat otobüsleri ile seyahat etmenin büyüleyiciliğini çok yakından izleyin.

NEOPLAN Skyliner

NEOPLAN Skyliner

NEOPLAN Skyliner ile büyülenmenin sınırı yoktur. Aerodinamik Sharp Cut tasarımı, birinci sınıf konfor ve yenilikçi teknolojik özellikler bu gelişmiş iki katlı seyahat otobüsünü görülmeye değer, çok özel bir eser haline getirir.

NEOPLAN Tourliner

NEOPLAN Tourliner

Seçkin bir yol arkadaşı mı arıyorsunuz? Yolcularınızın kalp atışlarını hızlandıran ve aynı zamanda sizin cüzdanınızı da koruyan bir yol arkadaşı mı? NEOPLAN Tourliner ile yanınızda mükemmel bir yol arkadaşı var. Çünkü bu seyahat otobüsü, yolcularını nasıl şımartacağını ve aynı zamanda yaptığı her kilometrede maliyetten nasıl tasarruf edeceğini çok iyi bilir.


busworld 2019'daki görülmeye değer, özel eserler

Burada, birinci sınıf NEOPLAN seyahat otobüslerinin yanında, her yolculuğu unutulmaz bir deneyim haline getiren başka özellikleri de keşfedeceksiniz.

NEOPLAN movingART

NEOPLAN movingART'ı yaşayın

NEOPLAN movingART ile sadece yolcular ve sürücülerin değil, aynı zamanda sanat ve sanatçıların da seyahat etmesini sağlıyoruz. NEOPLAN 2019 yılında müzikle birlikte yollarda – birinci sınıf NEOPLAN Tourliner seyahat otobüslerimiz Avrupa turnesinde "The World of Hans Zimmer Tour" orkestrasına eşlik ediyor.

MAN OptiView dijital ayna ikame sistemi

MAN OptiView dijital ayna ikame sistemi

NEOPLAN'daki yenilikçi emniyet donanımı: Sayısal ayna değiştirme sistemimiz sürücüye güvenilir bir yan ve arka görüş olanağı sunar ve ölü noktaları ortadan kaldırır. Bu, ayrıca NEOPLAN seyahat otobüslerinizin aerodinamiğini optimize eder ve ekonomik verimliliği arttırır.

NEOPLAN Individual

NEOPLAN Individual

Haute Couture otobüs – NEOPLAN Individual ile size ait ve benzeri bulunmayacak bir eserin iç mimarî tasarımcısı olacaksınız. Bireysel isteklerinizi hedeflerine ulaştırır ve NEOPLAN seyahat otobüsünüze benzersiz bir ihtişam sağlarız.


busworld 2019'da NEOPLAN'ı ziyaret edin

Yerleşim planında: Brüksel'deki busworld 2019 fuarındaki NEOPLAN standının yeri

Bizi 18 ile 23 Ekim tarihleri arasında 4 numaralı salondaki 422 numaralı NEOPLAN standında bulabilirsiniz. Bizimle kişisel olarak tanışın, bir test sürüşü sırasında özel NEOPLAN sürüş deneyimini yaşayın veya NEOPLAN Skyliner'daki panoramik pencereden fuara bir bakın.

Seyahat otobüsümüzle bir test sürüşü yapın

Fuarın dış alanında test sürüşü için birden fazla NEOPLAN seyahat otobüsü hazır beklemektedir. Test sürüşü için doğrudan fuardaki standımıza baş vurabilirsiniz.


Başka sorunuz var mı? Sizin için varız!