Background Image

Skyliner'ın 50. Yılı. Heyecan veren örnek bir model jübilesini kutluyor.

NEOPLAN Skyliner'ın başarı öyküsü 1967 yılında başlar. İlk çift katlı seyahat otobüsü olarak Skyliner tüm dünyada müşterilerin ve yolcuların beğenisini kazandı. Yüksek yolcu taşıma kapasitesi, sıra dışı ekonomikliği ve etkileyici esnekliği sayesinde sınıfının uluslararası bir öncüsü haline geldi. Bundan elli yıl sonra bu zamana meydan okuyan klasik, iki katlı seyahat otobüslerinin dünyasından yeniden bir devrim yaratıyor. Çünkü bu premium otobüs bugün de bakışları üzerinde topluyor. Dinamik, tam olgunlaşmış bir biçim ve nefes kesen bir tasarım. Ancak tüm bunlar sadece gözler için bir keyif olmakla kalmıyor.

Rakip tanımayan aerodinamik konsept, yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve sürüş gürültüsü açısından günümüze kadar ulaşılamayan en iyi değerleri sunmaktadır.

Merakınızı uyandırabildik mi? O zaman NEOPLAN Skyliner otobüslerimizden birinde bir test sürüşü sırasında benzersiz Open-Space duygusunun keyfine varınız.Şimdi bir test sürüşü randevusu alınız

Skyliner'ı hologram olarak deneyimleyin

Birkaç adımda büyüleyici 3D projeksiyona ulaşın.

Prizmayla şu şekilde çalışır:

İhtiyacınız olan tek şey saydam bir prizma ve akıllı telefonunuz. Elinizde hiç prizma yok mu? Burada size, evinizdeki hobi malzemeleri ile etkileyici bir 3D hologramı nasıl oluşturabileceğinizi gösteriyoruz. Aşağıdaki talimatları izleyin.

1. Prisma-Vorlage ausdrucken

1. Prizma şablonunu yazdır

Şablonu indirin (pdf 539 KB)

2. Schablone auf fester, durchsichtiger Folie nachzeichnen und ausschneiden

2. Şablonu sert, saydam bir folyo üzerine çizin ve kesin

3. Einzelteile aneinander kleben

3. Parçaları yapıştırarak birleştirin

4. QR-Code scannen oder Video aus Youtube laden

4. QR kodu tarayın veya Youtube’daki videoyu açın

5. Umgebung verdunkeln und Display aufhellen

5. Ortamı karartın ve ekranın ışığını açın

6. In der Mitte platzieren und durch die Seiten betrachten

6. Ortaya yerleştirin ve yanlardan izleyin

İsteğinizi aktarmak için bizimle iletişime geçiniz.

Yeni NEOPLAN Skyliner ile test sürüşü için bir randevu almak istiyorum. Muhtemel bir randevu için lütfen benimle irtibat kurunuz. Saygılarımla Lütfen benimle irtibat kurunuz. Saygılarımla
Cockpit