Hizmetlerimiz

NEOPLAN otobüsünüz en emin ellerde

En yüksek kalite – azami kullanım ömrü

En yüksek kalite sayesinde araçlarınızın kullanım ömrü azamiye çıkar ve kullanılabilirliği artar – bu konuda size söz veriyoruz. Kapsamlı bir hizmet portföyü ile size güvenilir ve verimli tam destek sunmaktayız. Böylece her zaman emin olabilirsiniz: Bizde NEOPLAN'ınız en emin ellerde.

MAN hizmetleri, NEOPLAN otobüsünüzün daima en iyi şekilde yollarda olmasını ve araçlarınızın keyfini daha uzun bir süre çıkartmanızı sağlayan tüm ilgili hizmetleri sunar. Mobiliteniz bizim için önemlidir. Bu nedenle MAN hizmetleri, araçlarınızın kullanımını optimize ederken, kârlılığını ve verimliliğini artıran size özel çözümler sunar.

Parçalar ve Aksesuarlar

MAN ve NEOPLAN orijinal parça ve aksesuarları daima ilk tercihtir. Zira daha uzun kulanım ömrü ve düşük toplam işletme giderleri sadece tüm bileşenlerin ideal bir biçimde birlikte çalışmaları ile mümkündür. Mükemmel kaliteyi bilinçli olarak seçin.

Orijinal parçalar

Bir NEOPLAN otobüsü kullanıyorsanız mükemmel bir kaliteyi bilinçli olarak seçmişsiniz demektir. Aynı seçimi yedek parçalarda da yaparak güvene oynayın! Katı kalite standartlarımız göz önünde bulundurularak üretilen orijinal parçalarımız aracınıza mükemmel bir biçimde uyarlanmıştır.

Orijinal yağlar

Aracın teknolojisi ile yağının, en zorlu koşullar altında bile mükemmel uyum içinde olması gerekir. MAN Orijinal Yağları otobüsünüzü aşınmaya karşı korur ve böylece toplam işletme giderlerini düşürür.


Onarım ve bakım

En iyi seyahat otobüsünün bile bakımlarının bile düzenli yapılması ve bazen de onarılması gerekir. Sizin için beklenmedik finansal maliyetlerin ortaya çıkmamasını sağlıyoruz. Daha fazla konfor, emniyet ve uygun maliyet için - Bakım ve onarım servisimiz.

Servis sözleşmeleri

Bizimle paradan ve zamandan tasarruf eder, sinirlerinizi korursunuz: Gerektiğinde sizin için periyodik bakım ve, fatura kontrolünden, garanti ve kulanz sorularının açıklığa kavuşturulmasına kadar tüm işlemleri üstleniriz.

Eğitimler

En iyi otobüs ancak kendisini süren insan kadar iyidir. MAN ProfiDrive® ile sürücüleri emniyetli ve ekonomik bir sürüş davranışı konusunda yetiştiriyor ve şirket sahiplerine performanslarını sürekli optimize etmeleri için destek veriyoruz.

MAN ProfiDrive®'a git
Finansman hizmetleri

Size özel hazırlanmış uygun finansman tekliflerimizle kişisel ihtiyaçlarınız için doğru çözümü sunarız.

MAN Financial Services'e git

Başka sorunuz var mı? Sizin için varız!