NEOPLAN Cityliner

Cityliner

Uzun yollarda dahi en iyi şekilde dinlenme imkanı sağlayan seyahat otobüsü limuzinimiz

  • Binin, arkanıza yaslanın ve iyi hissedin
  • Rahat bir seyahat ve rahatlama için yolcularınıza geniş alan sunun
  • Bireysellik için alan

Broşürü indir

Mutluluğun doruklarına seyahat rehberi

Bir uzun yol otobüsündeki yolcularınız inmek yerine binmeyi tercih
ediyorsa bu bir Cityliner'dır. Çünkü seyahat otobüsü limuzinimizle insana kendini iyi hissettiren eksiksiz bir ambiyans sunarsınız: Geniş pencere yüzeyleri sayesinde yolcularınız sinema salonundaymış gibi geçip giden manzarayı benzersiz bir şekilde izleyebilir. Bacaklar için geniş alana sahip konforlu birinci sınıf koltuklar, aralarda zahmetsiz ve dinlendirici bir rahatlama molasına davet eder.

Araç mutfağı, tuvalet ve eğlence sisteminin yanında Cityliner'daki çok geniş alan sunan asil iç mekan da benzersiz seyahat konforu sağlar. Kokpit donanımı, araç teknolojileri ve yüksek performanslı Euro 6 motor da birinci sınıftır. Cityliner'ınızı isteğe bağlı olarak iki akslı veya 63 yolcuya kadar üç akslı araç halinde temin edebilirsiniz.

NEOPLAN Cityliner

Seyahat otobüsü limuzin

Zarif, zamanın ötesinde ve kendi sınıfında benzersiz olan Cityliner, uzun yol seyahatinin tanımını yapıyor.

Görünüşü. Tek kelimeyle sansasyonel.

Cityliner ile yapılan bir seyahat, nereye götürürse götürsün ve ne kadar uzun olursa olsun yolcularınız için her zaman özel bir deneyimdir. Birinci sınıf uzak mesafe otobüsümüzün tasarımı, her açıdan zarafet, ahenk ve rahatlık için düşünülmüştür. Cityliner, dış görünüşünden iç mekanın her ayrıntısına kadar uzun yollarda dahi araçta insana kendini iyi hissettiren kalıcı bir atmosfer sağlıyor.

Sharp Cut-Design
Davetkar konfor
Muhteşem manzaralar
Ahenkli zarafet
Hayran bırakan görünürlük

Zamanın ötesinde zarafet

Fütüristik cam tavanı, geniş pencereleri ve boyalı kısımlarıyla Cityliner, birçok kez ödüle layık görülmüş Sharp Cut tasarımımızı mükemmel bir şekilde temsil ediyor.

Davetkar konfor

Geniş birinci sınıf biniş basamakları, yolcularınızı insana kendini iyi hissettiren iç mekandaki konforlu koltuklarında keyif alacakları yerlerini almaya davet ediyor.

Muhteşem manzaralar

Panoramik tavandan cam arka bölüme kadar uzanan geniş pencere yüzeyleri muhteşem manzaralar sunar ve tüm iç mekanı aydınlatır.

Ahenkli zarafet

Ayrıntılarına varana kadar asil tasarımı Cityliner'a eşsiz bir zarafet katıyor: taban tasarımından koltuklara ve araç tavanına varıncaya kadar iç mekan kıymetli malzemelerden meydana gelir.

Hayran bırakan görünürlük

Siyah kapaklı tam LED farlar bakışları üzerlerine çeker ve halka biçimli "Angel Eyes" gündüz farı kara yolu trafiğinde en iyi düzeyde görüş ve görünürlük sağlar.

Panoramik Cityliner turu

Cityliner'ın yolcularına ve sürücülerine nasıl bir seyahat konforu sunduğunu kendiniz keşfedin: İnteraktif 360° panoramik görüntülerimiz birinci sınıf seyahat otobüsümüz içinde sanal olarak gezinmenize olanak sağlar.

Panoramik tura git

Yolcularınız kadar özel bir donanım

Cityliner'da yolcularınız seyyar kafeden eğlence sistemine varıncaya kadar birinci sınıf özel donanımlar sayesinde ayrıntılara varıncaya kadar insana kendini iyi hissettiren bir atmosferin tadını çıkarır. Cityliner sürücüye de özel bir çalışma yeri sunar.

Grafik alternatif metni

Seyyar kafe

Yolcularınızı yolda dahi kahve, çay veya sıcak çikolata ile şımartın. Bunun için Cityliner'da kompakt, modern bir platform mutfak entegre ettik. Her zaman arka biniş basamağından erişilebilir; hem molalarda hem de sürüş sırasında çok rahattır.

Yolculuklarınızda hangi mutfak donanımının yolcularınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağına tamamen isteklerinize göre karar verebilirsiniz.

Bu sürücü mahalli ile iş, sürüş keyfi haline geliyor

Cityliner'da sadece yolcular için en iyisi sağlanmakla kalmıyor. Geniş alanlı sürücü mahalli de mükemmel donanıma sahip. Geniş, kişiye göre tam olarak ayarlanabilen konforlu koltuktaki yerinizi alın. Dijital takometre ve tüketim göstergesinden klima kumandasına ve merkezi araç bilgisayarından Multi Media Coach (MMC) donanımına varıncaya kadar net bir yapıya ve kolay anlaşılır bir düzene sahip tüm göstergelere ve şalterler burada her zaman görüş ve erişim mesafenizde bulunur. Çok fonksiyonlu direksiyon simidi ile ayrıca her iki eliniz de direksiyonda kalarak önemli fonksiyonları kumanda edebilirsiniz. Böylece trafiği izlemeye devam edebilirsiniz.

Navigasyon ve eğlence

Kokpitte bulunan Multi Media Coach (MMC) ile navigasyon, mobil telefon ve yolcularınız için eğlence her daim sürücülerinizin elinin altında. Navigasyon sistemi özel olarak seyahat otobüsü trafiği için geliştirildi ve örneğin aracınızın yüksekliği ve ağırlığı gibi konulardaki trafik kısıtlamaları hakkında sizi güvenilir bir şekilde bilgilendirir. Tam ve hassas trafik bilgileri sayesinde hızlı bir şekilde her türlü tıkanıklığın etrafından dolaşarak yolcularınızı hızlı ve güvenli bir şekilde hedefe ulaştırabilirsiniz.

Yolcularınızın eğlencesi için Multi Media Coach analog ve dijital biçimde çok sayıda radyo programı önerir. Dahası MMC, USB bağlantısı, SD kart bağlantısı veya Bluetooth bağlantısı üzerinden kendi ses dosyalarınızı ve ortam dosyalarınızı yolcularınıza oynatma olanağı da sunar. Ayrıca MMC'nizi iki mobil telefon için aynı anda serbest konuşma sistemi olarak kullanabilirsiniz.

Güvenilir MAN teknolojisi

Seyahat otobüslerinin limuzini olan aracınız teknik ince ayrıntılar konusunda da size en iyi performansı sunuyor. Cityliner'da sadece en üst sınıf araç teknolojileri bulacaksınız: motor donanımından, şanzıman teknolojisine ve araç teknolojilerinden en iyi ölçülere ve alandan en iyi şekilde yararlanmaya varıncaya kadar.

Çevreyi koruyan kuvvet paketi

Güvenilir, tasarruflu, güçlü ve çevre dostu: Skyliner'ınızın motor bölmesi kapağının ardında tüm işi yeni MAN D26 Common Rail motor yapıyor. 375 kW (510 BG) güce sahip 6 silindirli sıralı motor, size muhteşem bir tüketim/performans oranı sağlar, sessiz ve gürültüsüz bir şekilde çalışır. Egzoz gazı geri beslemesi (AGR) ve Selective Catalytic Reduction SCRT filtresinin bir arada kullanılması zararlı madde emisyonlarının en üst düzeyde düşürülmesini sağlar. Böylece NEOPLAN Cityliner 'ınız en yeni emisyon standardı olan Euro 6 gereklerini sağlar. Aynı zamanda tahrik sistemi oldukça düşük bir yakıt tüketimine ulaşarak size seyahatler sırasında mükemmel ekonomik verim sunar.

Sessiz sürüş sağlayan teknoloji

Konforlu bir şekilde yolda süzülür. Yolcularınıza her türlü yolda rahat bir seyahat deneyimi sunun: Skyliner'ınızda bulunan yeni nesil MAN TipMatic® Coach yokuşta inişli ve virajlı yollarda kalkıştan sıkışık trafikte destek olmaya kadar her türlü sürüş koşulunda en iyi vites değiştirme stratejisini sunar. Akıllı şanzıman teknolojisi sürüş konforunu büyük oranda artırır. Ayrıca daha fazla sürüş güvenliği ve daha düşük yakıt tüketimi avantajlarından yararlanırsınız.

Elektronik kumandalı, aktif CDS (Comfort Drive Suspension) yürüyen aksam yalnızca sürüş konforunu artırmakla kalmaz aynı zamanda sürüş güvenliğini de artırır. Elektronik kumandalı amortisörler değişen yük ve sürüş durumlarına yıldırım hızıyla karşılık verir ve milisaniyeler içinde sönümleme sertliğini ve yoğunluğunu yeni koşullara göre uyarlar. Böylece araç virajlarda ve tam yük altında daima güvenli bir şekilde rotasını korur.

Teknik veriler

  Cityliner Cityliner C Cityliner L
Motor donanımı MAN D2676 LOH, R6 dik, Euro 6
Silindir hacmi 12.419 cm3
Güç 316 kW (430 PS), 2.200 Nm 346 kW (470 PS), 2.400 Nm 346 kW (470 PS), 2.400 Nm
  MAN D2676 LOH , R6 dik, Euro 6
Silindir hacmi 12.419 cm3
Güç 346 kW (470 PS), 2.400 Nm 375 kW (510 PS), 2.600 Nm 375 kW (510 PS), 2.600 Nm
Şanzıman MAN TipMatic®, otomatikleştirilmiş 12 vitesli düz şanzıman, MAN EasyStart fonksiyonlu MAN TipMatic®, otomatikleştirilmiş 12 vitesli düz şanzıman, MAN EasyStart fonksiyonlu MAN TipMatic®, otomatikleştirilmiş 12 vitesli düz şanzıman, MAN EasyStart fonksiyonlu
  6 vitesli düz şanzıman (sadece 420 PS için) 6 vitesli otomatik şanzıman (sadece 460 PS için) 6 vitesli otomatik şanzıman (sadece 460 PS için)
  6 vitesli otomatik şanzıman - -
Yürüyen aksam
Ön aks Bağımsız süspansiyonlu ve stabilizatörlü çok bağlantılı aks Bağımsız süspansiyonlu ve stabilizatörlü çok bağlantılı aks Bağımsız süspansiyonlu ve stabilizatörlü çok bağlantılı aks
Arka aks Dört aks kılavuz bağlantılı MAN Hipoid aksı Dört aks kılavuz bağlantılı MAN Hipoid aksı Dört aks kılavuz bağlantılı MAN Hipoid aksı
Arka ilave aks - Elektro-hidrolik direksiyon sistemi (EHLA) Elektro-hidrolik direksiyon sistemi (EHLA)
Bagaj alanı hacmi 12,2 m3'e kadar 13,1 m3'e kadar 14,1 m3'e kadar
Koltuk 51+1+1'e kadar 59+1+1'e kadar 63+1+1'e kadar
Boyutlar      
Uzunluk 12.240 mm 12.990 mm 13.399 mm
Genişlik 2.550 mm 2.550 mm 2.550 mm
Klima sistemi dahil yükseklik 3.720 mm 3.720 mm 3.720 mm
Dönme yarıçapı 21.140 mm 22.494 mm 22.354 mm
Aks mesafesi 6.060 mm 6.200 mm 6.550 mm
Orta kapı ayakta durma yüksekliği 2.066 mm 2.066 mm 2.066 mm
Orta kapı yüksekliği 1.346 mm 1.346 mm 1.346 mm

Her şey her türlü durumda kontrol altında

Uzun yol otobüsümüz birinci sınıf yüksek performanslı, akıllı sistemlere sahiptir. Cityliner'da seyahat konforu ve sürüş güvenliği ile yakıt tüketimi ve onarım maliyetleri konusunda ekonomikliğe odaklanılmaktadır.

Emniyet sistemleri ve yardımcı sistemler

Opsiyonel olarak:

  • Elektronik kumandalı yürüyen aksam/süspansiyon sistemi: Comfort Drive Suspension (CDS)

Size yönelik servislerimiz ve bilgilerimiz

NEOPLAN servisleri

NEOPLAN servisleri

Birinci sınıf NEOPLAN otobüslerle her açıdan güvenli ve ekonomik bir şekilde sürüş yaparsınız. Bunu iddia ediyor ve söz veriyoruz. Bu nedenle bakımdan, finansmana ve sürücü eğitimlerine varana kadar servislerimiz size bütün konularda destek sağlar.

NEOPLAN Individual

NEOPLAN Individual

Yolcularınıza daha fazlasını sunun: NEOPLAN Individual ile birinci sınıf seyahat otobüsünüzün iç mimarı kendiniz olabilirsiniz. Özel donanım paketlerimizin ve münhasır donanım seçeneklerimizin çeşitliliğini keşfedin.


Başka sorunuz var mı? Sizin için varız!