NEOPLAN'a hoş geldiniz.

NEOPLAN size ayrıcalıklı bir sınıf sunmaktadır. Premium yolcu otobüslerimiz sayesinde her bir kişi VIP hizmeti almaktadır - Very Important Person. Siz (kendinizi otobüs şirketinin sahibi gibi hissedeceksiniz), yolcularınız ve otobüs sürücüsü bir NEOPLAN ile yapılan yolculuk sırasında her zaman en lüks Premium sınıfındaki konfora sahip olacaksınız. Tasarımız bağlayıcılığı, yenilikçilik ve ayrıcalıklı olma duyguları sayesinde NEOPLAN ile yapacağınız her bir yolculuk benzersiz bir tecrübeye dönüşecek. Markamız azami seyahat konforu ve yenilikçi güvenlik sistemlerini temsil etmektedir.

Skyliner: İki düzeyde yaşanan keyif

Skyliner yeni standartlar belirliyor. Yolcularınız iki kademeli mükemmel bir lükse sahip olacaktır, otobüs şirketi sahibi olarak yüksek performanstan yararlanabilirsiniz.

Cityliner: Profil kesitli rehberiniz

Cityliner içinde yolcularınız geniş çaplı iyi hissetme konsepti içinde seyahat edecekler. Bu lüks limuzin değerli misafirlerinize birinci sınıf konforu yaşatmak için tasarlanmıştır. Cityliner her durumda mükemmel bir ev sahibi olacaktır.

Tourliner: NEOPLAN ailesinin gerçek bir üyesi

Yeni Tourliner ilk bakışta hayranlık uyandırır. Sadece ekstra yüksek yolculuk konforu ve mükemmel iç ve dış tasarımı ile değil. Aynı zamanda en modern teknik ve ekonomiklik ve güvenlik alanlarındaki yeniliklerle de NEOPLAN ailesinin gerçek bir üyesidir.