NEOPLAN ile rahatlayın, keyif alın ve seyahat edin

Yolcularınızı eşsiz bir seyahat deneyimi ile şımartın: Premium seyahat otobüslerimiz size üst sınıfın tasarım, yenilikçilik ve ayrıcalıklı olma duygusu sunarlar. Bir NEOPLAN'da yolcularınız lüks ve konforu tüm duyuları ile yaşarlar - manzaranın panoramik görüntüsünden, iç mekânın insana kendini iyi hissettiren ambiyansına ve birinci sınıf ses sisteminin ses kalitesine kadar. Bir NEOPLAN seyahat konforuna ilişkin tüm gereksinimlerinizi bireysel olarak tamamen karşılar: Premium seyahat otobüsünüzü en ince ayrıntısına kadar sizinle birlikte tasarlıyoruz - istek ve taleplerinize göre. NEOPLAN, en üst düzeydeki seçkin ve keyifli seyahatler için sizin markanızdır.

NEOPLAN Skyliner

Ufuk çizgisi: Yaşantının karesi – bir otobüste iki dünya

İki katlı lüks seyahat otobüsümüz standartları belirliyor: İki ayrı katta daha fazla yolcuya en üst düzeyde konfor ile eşsiz seyahat deneyimleri sunuyor.

NEOPLAN Cityliner

Şehirler arası hatlar – Göğün yedinci katındaki kadar keyifli seyahat için kılavuzunuz

Seyahat otobüsü limuzinimiz uzun yol seyahatlerinin tanımını yeniden yapıyor: Yolcularınıza, premium sınıfın araç teknolojisi, geniş alan, konforlu iç mekân ve asil bir zarafet sunun.

NEOPLAN Tourliner

Tur otobüsü: Sınıfının en iyi seyahat otobüsü

Tasarım ve konforun mükemmel bileşimi: Tourliner ile ilham verici, iyi hissettiren bir atmosferde engelsiz seyahat imkanı sunarken, aynı zamanda daha fazla yolcu ve bagaj için optimum iç mekan tasarımından da faydalanın.