NEOPLAN Tourliner karavanında 12 metre ayrıcalık

Sadece seyahat için değil, aynı zamanda içinde yaşamak için de: Bireysel olarak ve zarif bir şekilde döşenmiş olan NEOPLAN Tourliner'da yolculuk hedef haline gelir.

NEOPLAN Tourliner karavanının araç içi

Gerçek şahıs

Araç: NEOPLAN Tourliner
Kullanım amacı: Karavan ve taşınabilir ev
Hazırlama: Kasım 2018

Branda yerine duvarlar, izolasyon matı yerine yumuşak yatak, ortak banyo yerine yağmur ormanı duşu. Nereye giderseniz gidin, özel olarak tadil edilmiş NEOPLAN Tourliner çadır romantizmini 5 yıldızlı bir tatil haline getirir.

Endüksiyonlu fırına sahip geniş mutfakta hazırlanacak özel yemekler, daha sonra oturma bölümüne servis yapılabilir.

Şık oturma odası, zarif mutfak, tasarım harikası banyo ve rahat yatak odası. NEOPLAN Tourliner 490 beygir gücündeki benzersiz motoruyla dünyayı dolaşırken, yolcular geniş bir çatı katının huzurlu atmosferini teneffüs ederler.

Uzmanlar, benzersiz bir konfor için en küçük ayrıntıları bile dikkate alır: Örneğin, ısının dolapların altında sıkışmasını önlemek için aracın ısıtıcıları ayrılmış ve mobilyaların ön kaidesine yerleştirilmiştir.

Daha mı maceracı olsun? Gerilim trafoları ve güç jeneratörlerinde yapılan kapsamlı dönüşümler otobüsü daha bağımsız hale getirir. Böylece gelişmemiş bölgelerde doğrudan elektrik veya su bağlantısı olmadan uzun süre çalışabilir. Hidrolik olarak çıkan otobüs dengeleme pistonları ile eğimli zeminlerde park etmek kolaydır.

Sıcaklığın kişisel ihtiyaçlara göre ayarlanması ve yeterli temiz su: Klima sistemi, havalandırma ve büyük bir temiz su tankı (920 litre), teknik donanımın yanı sıra emniyet sistemlerinin de doğal bir parçasıdır. BirdView kamera sistemi doğru park etmeye yardımcı olur ve sürüş performansını korur.

Mükemmel Infotainment: Birinci sınıf bir kablosuz yerel ağ ve güçlü bir uydu sistemi yüksek kaliteli eğlence, kesintisiz sinyal alımı ve kararlı bir bağlantı sağlar. Kişisel olarak önem verdiğiniz bilgiler, posta bağlantılarınız veya sevilen filmler de her zaman erişilebilir durumdadır.

Özel tadilatın ayrıntıları: