Sanatçı ve ekip üyeleri için yaşam ve uyku konforu: No Limites turne otobüsü

Üzerinde tadilat yapılmış bu NEOPLAN Skyliner ile azami 17 kişilik bir ekip, bir etkinlikten diğerine rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilir. Fransız şirketi No Limites için üretilen tur otobüsü, dinlenmek ve uyumak için lüks bir konfor sunmaktadır.

Fransız şirketi No Limites için, özel turne otobüsü olarak NEOPLAN Skyliner.
No Limites

No Limites

Araç: NEOPLAN Skyliner
Kullanım amacı: Turne otobüsü
Hazırlama: Eylül 2020

Koyu renkli camlar ve metalik gri boya – bu NEOPLAN Skyliner, seyahat sırasında azami konfor sunarken, tüm ilgileri de üzerine çeker.

İki katlı otobüsün alt katında karşı karşıya oturabileceğiniz üç masa, sizi birlikte zaman geçirmeye davet eder. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, NEOPLAN Skyliner, içinde buzdolabı, mikrodalga fırın ve kahve makinesi bulunan modern bir mutfak ile donatılmıştır. Dekoratif ahşap kaplama mutfak ve diğer aksesuarlar huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır.

Konuklar üst kattaki uyku alanına çıkmak için, otobüsün ön kısmındaki merdiveni kullanırlar. Uyku alanında, başka oturma alanlarının yanında sekiz ranza ve arka kısımda tek kişilik bir yatak bulunmaktadır. Bunlar 17 kişiye kadar konforlu uyku ve dinlenme olanağı sunar. LED okuma lambaları, USB bağlantılı prizler, küçük bir fan ve orta koridorda bulunan perdeler sayesinde yataklarda iyice dinlenilebilir. Üst katta ikinci bir buzdolabı ve bir tuvalet de bulunmaktadır.

İki katlı otobüs, sükunet yerine eğlence arayanlar için de doğru adrestir. Uygun saklama bölmeleri, subwoofer'lı Bose ses sistemi, DVBT alıcı ve ekranlar da dahil olmak üzere üst ve alt katta yer alan birer Playstation, teknolojinin, film ve müzik tutkunlarının kalplerinin daha hızlı atmasını sağlamaktadır. Aydınlatma konsepti de özeldir: Tavan ve zemindeki LED şeritler, üst ve alt katı maviden sıcak beyaza kadar istenen renkte aydınlatır.

Turne otobüsü, Euro 6d emisyon standardına uygun, 510 beygir gücünde 6 silindirli dizel motora sahip NEOPLAN Skyliner‘ı temel almaktadır. Acil fren destek sistemi (EBA), ışık sensörü elektronik stabilite programı (ESP) ve dokunsal uyarılı şerit algılama sisteminin (LGS) yanı sıra elektronik olarak kumanda edilen ComfortDriveSuspension amortisörler (CDS) gibi bir dizi asistan sistemi, hareket halindeyken mümkün olan en yüksek emniyeti sağlar. Bu da, özel iki katlı aracın Avrupa'daki turlar için ideal bir şekilde donatıldığı anlamına gelmektedir.

Tadilatın ayrıntıları: